در باره مابه نام خداوند زیبایی‌ها

اگر دانش به ستاره ثریا آویخته باشد، مردانی از پارس آن را به زیر خواهند کشید.   رسول اکرم (ص)

 

این مجموعه در راستای ارتقاء باور ملی و با هدف توسعه علمی و اقتصادی ایران اسلامی و درخشش آن در سطح بین‌الملل، در سال 1384 با هدف شناسایی و تجمیع ایرانیان موفق به منظور استفاده از دانش و تجربه این عزیزان، با یاری خداوند متعال فعالیت خود را آغاز نموده و پس از چندین سال مطالعات راهبردی و مشورت با فرهیختگان و همچنین فعالیت‌های اجرایی، فعالیت در فضای مجازی را نیز لازم دانسته و در این راستا پُـرتال ایرانیان موفق را ایجاد نمود و موفق به اخذ مجوز رسمی شماره 1/3/92/175696 از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید:

* این سایت اخبار روزانه موفقیت‌ها و دستاوردهای ایرانیان سراسر جهان را مخابره می‌نماید و جامع‌ترین مرکز اطلاع‌رسانی در این حوزه می‌باشد.

* تنـها شبکه اجتماعی ویژه ایرانیان موفق است که اعضاء آن، فقـط افراد و مدیران موفق ایرانی هستند. این عزیزان دارای صفحات اختصاصی بوده که در آن، علاوه بر درج زندگی‌نامه و معرفی بیشتر خود، تجارب، اخبار و مطالب‌شان را قرار می‌دهند.

این عزیزان که افتخارات ایران‌زمین هستند، در سه گروه زیر دسته‌بندی می‌گردند:

1- رؤسا و مدیران موفق دولتی (سازمان‌ها، ارگان‌ها و...)

2- مدیران موفق شرکت‌های خصوصی (مدیران صنایع و شرکت‌ها، كارآفرينان، بازرگانان و...)

3- افـراد موفق (پزشکان، دانشمندان، اساتید دانشگاه، نویسندگان، مخترعين، خيـّرين، هنرمندان، ورزشکاران، تجّـار و...)

* این سایت تـنها پـُرتالی است که علاوه بر چهره‌ها، به تمام ایرانیان موفق بهاء داده و امکان ارتباط دوسویه آنان را با مردم فراهم آورده است.

* این سایت امکان ارتباط افراد موفق ايرانی داخل و خارج كشور به منظور ارتقاء سطح علمی، اطلاع و آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، صنعتی، معنوی و... ایرانیان موفق سراسر دنیا را به وجود آورده است.

* این سایت امکان ارتباط مردم با ایرانیان موفق را جهت دریافت مطالب و نظرات مخاطبان خود و ایجاد ارتباط دو جانبه به منظور بهره‌برداری مردم از سخنان و تجارب گرانقدر این عزیزان فراهم آورده است.

مطالعه تجارب ایرانیان موفق كمك مؤثری در رسيدن سريع و صحيح علاقمندان به موفقيت می‌نمايد، چرا كه « بزرگ‌ترين استاد تجربه است.» همچنین باعث ايجاد انگيزه و الگوبرداری مردم از هموطنان موفقِ خودشان جهت رسيدن به موفقيت از راه‌های صحيح می‌گردد، اين قضيه باعث می‌شود جوانانی كه انرژی فراوان و ميل به موفق شدن دارند، به بیـراهه نرفته و بدین‌ترتیب خود و جامعه از ضربات و آسيب‌های آن در امان بمانند.

* داشتن صفحه در این سایت فـقـط مخصوص افـراد مـوفق ایـرانی بوده و عـموم مردم امکان داشتن صفحه را نـدارند، ولی با عضویت در سایت، می‌توانند از امکانات و ارتباط با ایرانیان موفق بهر‌مند شوند.

بسیار خوشحال می‌شویم که بخاطر ایران و ایرانیان، ما را در این حرکت ملی یاری نموده و از نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود بهره‌مندمان فرمایید. 

پروردگارا... ما را ياری فرما كه در سازندگی جهان و جهانيان كوشا باشيم.

راستی بهترين خوشبختی است و خوشبخت كسی است كه خواهان خوشبختی ديگران باشد.

      (دعای ایرانیان باستان)

 

 
مجموعه شرکت های هلدینگ ایرانیان موفق